פילוסופיית החברה

בנייה היא לא עסק לחאפרים (על אף שיש הרבה כאלה)- אלה עסק למקצוענים. יש בבניה הרבה מאוד היבטים: החל מתכנון, ביצוע, בטיחות, גימור, עמידה בלוחות זמנים ועוד- בנייה היא ניהול של תזמורת מורכבת מאוד של כלים, שיש לנהל בקשיחות ובמקצועיות חסרת פשרות, אם רוצים לעמוד בסטנדרט הגבוה ביותר של איכות, ביצוע ויעילות. 

 

אנו בחברת אס אנד אר שיקום מבנים ותחזוקה בע"מ   מתמחים בכל סוגי הבנייה, ועושים זאת באהבה כבר 75 שנה. עם דור שלישי של ניהול משפחתי, אנו מצד אחד צוברים את הניסיון לאורך עשרות שנות פעילותנו, ומצד שני לא מפסיקים להתחדש ולהשתכלל כדי להביא אליכם הלקוחות, את היתרונות של הבנייה בשיטות המתקדמות ביותר ובאמצעים הטכנולוגיים המשוכללים ביותר של העידן בו אנו חיים.

 

השילוב בין אנשי המקצוע של חברת אס אנד אר שיקום מבנים ותחזוקה בע"מ מוכיח את עצמו כל פעם מחדש, ומאפשר לנו להציע לכם  את כל סוגי עבודות הבנייה, החל מתכנון החלום שלכם על הנייר ביחד איתכם, לרבות תכנון לוחות הזמנים להגשמתו - ועד הגשמת החלום שלכם , בזמנים שנקבעו .

 

לכן, הניצוח על תזמורת הבנייה שלנו היא האמנות שלנו. היצירה שלנו- היא החלום שלכם. תנו לנו לנצח על חלום הבנייה שלכם, ואנו נגשים לכם אותו במהירות, ביעילות, ובמקצועיות שאין שנייה לה.